X Turniej Piłki Halowej "EDEN" PDF Drukuj Email
Redaktor: Promocja
11.04.2016.

strona z kroniki

9 kwietnia odbyła się jubileuszowa, 10 edycja Turnieju Piłki Halowej, organizowanego przez klub abstynenta "EDEN".

W tym piłkarskim wydarzeniu wzięło udział 6 drużyn. Puchar Burmistrza Miasta Piechowice został wręczony przez samego burmistrza Piechowic - Witolda Rudolfa drużynie AZYL z Jawora. Nagrody za drugie i trzecie miejsce otrzymali kolejno zawodnicy z "Boberka" z Jeleniej Góry i "Grupy Zygmunta" ze Złotoryi.

Pełna relacja i galeria zdjęć dostępne w artykule na 24jgora.

14.03.2016.

ImageMarzec rozpoczął się pod znakiem wielkich sportowych sukcesów dla uczniów naszej Szkoły Podstawowej i klubu UKS “Krokus”.

W dniach 1-2.03.2016 podczas Mistrzostw Dolnego Śląska w narciarstwie biegowym w Jakuszycach nasi młodzi zawodnicy świetnie walczyli indywidualnie:
Barbara Skrobiszewska – 5. miejsce.

Dodatkowo, dzięki wspólnemu wysiłkowi, członkowie UKS “Krokus” zdobyli tytuły “Vicemistrzów” i “Vicemistrzyń” Dolnego Śląska.

szczegółowa punktacja »

Następnym świetnym występem zakończył się wyjazd młodych zawodników do Białki Tatrzańskiej (4-7.03.2016 r.) na Mistrzostwa Polski.
W tej rywalizacji Szymon Jedziniak zdobył dwa medale – złoto i srebro, zaś Michał Szatkowski dwukrotnie minął się z podium, raz o sekundę, drugi raz o 0,3 sekundy.
Grupowo, SP1 w Piechowicach zajęła 7 miejsce w klasyfikacji generalnej.