ostatnie warsztaty w zakresie partnerstwa PDF Drukuj Email
Redaktor: Promocja   
04.10.2011.

Zapraszamy na warsztaty z zakresu projektów partnerskich, które odbywają się w ramach projektu „Partnerstwo na Rzecz Rozwoju” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Warsztaty odbędą się w dniach 14 i 17 października 2011 r. od godziny 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Piechowice poświęcone będą tematyce szeroko pojętych projektów partnerskich, tworzeniu i zarządzaniu projektami, a także sposoby pozyskiwania środków na takie projekty.

Zmieniony ( 12.10.2011. )
 
Druga Debata Społeczna Open Space PDF Drukuj Email
Redaktor: Promocja   
20.09.2011.
Czytaj informację o debacie >>>
Zmieniony ( 06.10.2011. )
 
"Partnerstwo na Rzecz Rozwoju"- spotkanie robocze PDF Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
02.08.2011.

 W dniu 28 lipca br. w sali konferencyjnej tut. Urzędu odbyło się pierwsze spotkanie robocze  z zakresu aktualizacji strategii rozwoju Gminy Miejskiej Piechowice w ramach projektu „Partnerstwa na Rzecz Rozwoju” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Na pierwszym spotkaniu roboczym uczestnicy projektu rozmawiali na temat wizji rozwoju Gminy Piechowice oraz wstępnych propozycjach zmian w aktualizowanym dokumencie przede wszystkim w dziedzinie sportu, turystyki, kultury i rekreacji.

Serdecznie zapraszam przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych oraz przedsiębiorców do czynnego udziału w spotkaniach.

Więcej szczegółowych informacji zasięgnąć można w gminnym punkcie animacji mieszczącym się w siedzibie tut. Urzędu na I piętrze, czynnym we wtorki i czwartki od godziny 15.30 do godziny 17.30 lub pod nr tel. 75 75 48 915 – animator ds. strategii oraz 75 75 48 909 – animator ds. partnerstwa.

Animator ds. strategii 

 

Zmieniony ( 02.08.2011. )
 
Debata społeczna Open Space PDF Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
16.06.2011.
 W dniu 11 czerwca 2011 r. w Piechowickim Ośrodku Kultury odbyła się pierwsza debata społeczna Open Space w ramach realizacji projektu „Partnerstwa na rzecz rozwoju” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Organizatorem debaty był Urząd Miasta w Piechowicach, lider projektu - Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej Sp. z o.o. oraz partner projektu – Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o.,
Tematem przewodnim dyskusji były „Kierunki Rozwoju Gminy Piechowice”                              w związku z aktualizacją Gminnej Strategii Rozwoju, przede wszystkim w dziedzinie sportu, turystyki kultury i rekreacji.
Zmieniony ( 20.06.2011. )
Czytaj
 
Debata Kierunki Rozwoju Gminy Piechowice PDF Drukuj Email
Redaktor: Promocja   
03.06.2011.

Urząd Miasta w Piechowicach, Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej Sp. z o.o. oraz Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o. serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców gminy, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych i przedsiębiorców do udziału w debacie społecznej OPEN SPACE w ramach realizacji projektu  pn. „Partnerstwa na Rzecz Rozwoju”.

Czytaj więcej>>>

Zmieniony ( 17.06.2011. )
 
Warsztaty "Partnerstwo na Rzecz Rozwoju w Piechowicach" PDF Drukuj Email
Redaktor: Promocja   
18.05.2011.

W dniach 17 – 20 maja 2011 r. w ramach realizacji projektu „Partnerstwa na rzecz rozwoju” prowadzone są w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta Piechowice warsztaty z zakresu funkcjonowania w partnerstwie, czyli prowadzenie konsultacji społecznych nad problemami Gminy, zagadnienia prawne III sektora, projekty partnerskie a zamówienia publiczne, kreowanie wizerunku partnerstwa, zarządzanie projektami partnerskimi fundrising, regulacje prawne dot. funkcjonowania I, II i III sektora, zarządzanie projektami, zarządzanie strategiczne.

Zmieniony ( 19.05.2011. )
Czytaj
 
Partnerstwa na rzecz rozwoju PDF Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
10.05.2011.

W związku z realizacją Partnerstwa na Rzecz Rozwoju uruchamiamy skrzynki pocztowe do bezpośredniego kontaktu. Prosimy o przesyłanie Państwa sugestii i pomysłów w zakresie tworzenia partnerstwa oraz startegii.

  • Animator ds. Partnerstwa- Marta Głowala, e'mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
  • Animator ds Strategii- Beata Janulis, e'mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć  

 

Zmieniony ( 10.05.2011. )
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»
Miasto w obiektywie
foto19abbb.jpg

design by www.treephoto.pl