Maracana w Czechach i w JLB PDF Drukuj Email
Redaktor: Promocja   
22.08.2011.

Image Dobry występ zanotowali piłkarze Maracany Piechowice na silnie obsadzonym turnieju piłkarskim HAPO, który odbył się na w lipcu w czeskich Havlovicach. Wyjazd możliwy był dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta Piechowice w ramach konkursu na organizacje pozarządowe.

Maracana zagrała 4 spotkania, odniosła 2 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażkę. Zajęła drugie miejsce w grupie. Niestety, nie dało jej to prawa awansu do ścisłego grona finalistów. Ogółem w turnieju wzięło udział ponad 30 drużyn, głównie z Czech. Maracana została sklasyfikowana na 13. miejscu. Była najlepszą z polskich drużyn, występujących w tym turnieju. Oprócz Maracany, grały również Straż Pożarna Jelenia Góra (17. miejsce) Pub Gol (22.) i Krycha Chadży (25.).

Wyniki Maracany: Maracana Piechowice - Jokr Club Praga 0:4, Maracana Piechowice - HAFA Havlovice B 2:0 (bramki: Górgul x2), Jokr Club Praga - Maracana Piechowice 4:4 (bramki: Żwirko x2, Górgul x2), HAFA Havlovice B - Maracana Piechowice 2:4 (bramki: Wójcik x2, Górgul x2). Jokr Club Praga zajął ostatecznie 4. miejsce. Drużyna z Piechowic wystąpiła w składzie: Maracana Piechowice wystąpiła w składzie: Robert Zapora, Robert Charużyn, Paweł Filipowicz, Mariusz Skrobiszewski, Artur Strzałkowski, Jakub Szalej, Kamil Wójcik (2 gole), Krzysztof Żwirko (2 gole), Damian Górgul (6 bramek).

W czerwcu zawodnicy z Piechowic wywalczyli trzecie miejsce w letniej edycji Jeleniogórskiej Ligi Biznesu. Turniej finałowy odbył się na Orliku w Kowarach. WEPA-Maracana awansowała do tego turnieju po eliminacjach, które odbyły się na Orliku w Piechowicach. W finałowej rozgrywce pokonała 2:1 UL Sarnecki (bramki Wójcik x2) i przegrała 0:2 z Dolfamexem. W meczu o 3. miejsce rozgromiła DPD aż 7:0 (bramki: Górgul x4, Banaszak, Abucewicz, Wójcik).

Wciąż nie zakończyły się rozgrywki Ligi Amatorów w Szklarskiej Porębie. Piechowicki zespół zajmuje miejsce w środku tabeli, ale ma szanse na miejsce na podium.

Więcej szczegółów na temat drużyny, skróty video z meczów w Czechach, galerie zdjęć można znaleźć na stronie klubu www.maracana.futbolowo.pl

Image

Image

Zmieniony ( 22.08.2011. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
design by www.treephoto.pl