Zaproszenie do składania ofert nr 1 PDF Drukuj Email
Redaktor: POK   
16.04.2013.
 

Piechowcki Ośrodek Kultury zaprasza
do składania oferty cenowej na potrzeby projektu „POTYCZKI ARTYSTYCZNE”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa dotyczącej następujących zadań:


1. Koordynator techniczno-finansowy- do jego zadań będzie należała przede wszystkim koordynacja działań na miejscu w zakresie: wynajmu, montażu, demontażu stoisk, estrady , nagłośnienia, oświetlenia, rusztowań, przyłączy elektrycznych, obsługi technicznej, służb ochrony i zaplecza medycznego itp. podczas realizacji 6 działań projektu (w tym : wiosenne POTYCZKI ARTYSTYCZNE , czyli jednodniowe potyczki sztuki animacji oraz nadzorowanie wykonania murala przez artystów z PL i CZ. Ponadto nadzór działań podczas letnich POTYCZEK ARTYSTYCZNYCH tj. Kryształowego Weekendu i 3 dniowych potyczek sztuki animacji podczas Wakacji z POK oraz czasowej wystawy w Galerii POK pn. "Zwierciadło możliwości").  Odpowiada on za: przygotowanie zaplecza technicznego w miejscach organizacji zadań projektu, w tym nadzorowanie prac ekip technicznych podczas montażu i demontażu elementów technicznych itp. ,wybór oferentów, wykonawców i zleceniobiorców, zlecanie, nadzorowanie i  opracowanie materiałów promocyjnych, gromadzenie dokumentacji finansowej, fotograficznej i informacyjnej na stronach internetowych, rozliczanie pod względem formalnym i finansowym działań. Przewidywana ilość godzin na realizację zadania wynosi ok. 100 godzin.
Termin składania ofert: 22 kwietnia 2013r. (poniedziałek)
Termin wykonania usługi: 26 kwietnia do 30 września 2013r.

2. Koordynator merytoryczny-  do jego zadań będzie należało: koordynacja 6 działań  projektu  po stronie polskiej i czeskiej (w tym : wiosenne POTYCZKI ARTYSTYCZNE , czyli jednodniowe potyczki sztuki animacji oraz nadzorowanie wykonania murala przez artystów z PL i CZ. Ponadto nadzór działań podczas letnich POTYCZEK ARTYSTYCZNYCH tj. Kryształowego Weekendu i 3 dniowych potyczek sztuki animacji podczas Wakacji z POK oraz czasowej wystawy w Galerii POK pn. "Zwierciadło możliwości").  W projekt zaangażowanych będzie wiele podmiotów i wykonawców (z PL i CZ, co będzie wymagało nadzorowania i koordynacji działań wszystkich jednostek. Koordynator merytoryczny zajmować się będzie również przygotowywaniem i zawieraniem umów z wykonawcami i podmiotami na realizację zadań, nadzorowaniem spójności realizacji działań zgodnie z harmonogramem, organizacją spotkań w Polsce i Czechach w celu ustalenia koniecznych szczegółów, nadzorem nad montażem wystaw, realizacją pokazów i koncertów, promocją projektu zgodnie z wytycznymi po obu stronach, a także prowadzeniem nadzoru merytorycznego nad realizacja projektu. Każde z działań będzie wymagało innego nakładu pracy. Przewidywana ilość godzin na realizację zadania wynosi ok. 100 godzin.
Termin składania ofert: 22 kwietnia 2013r. (poniedziałek)
Termin wykonania usługi: 26 kwietnia do 30 września 2013r.

3.  Przygotowanie księgowe - opisywanie faktur zgodne z wymaganiami programu, wprowadzanie faktur do systemu benefit, przygotowanie odpowiednich załączników, sporządzenie raportu końcowego z realizacji projektu, sporządzenie wniosku o płatność - rozliczenie projektu.
Termin składania ofert: 22 kwietnia 2013r. (poniedziałek)
Termin wykonania usługi: 26 kwietnia do 15 października 2013r.

4. Usługa tłumaczeniowa- zakres pracy obejmuje :
-  tłumaczenia ustne podczas 2 działań projektu w ilości ok. 26 godzin w terminach 22-27 maja oraz 5,6 lipca 2013 r.
-  tłumaczenia pisemne, w tym m. in. korespondencja e-mail, rachunki w ilości ok. 20 stron w terminie od 29 kwietnia do 30 września 2013r.
Termin składania ofert: 22 kwietnia 2013r. (poniedziałek)
Termin wykonania usługi: 26 kwietnia do 30 września 2013r.

5. Usługa wydruku plakatów ( wraz z przygotowaniem projektu na podstawie materiałów przekazanych przez Zamawiającego) na 2 działania po 200 szt. plakatów, pełen kolor w formacie A3.                                                                                                                                                                                           
Termin składania ofert: 26 kwietnia 2013 r. (piątek)
Termin wykonania usługi: I działanie do 13 maja 2013r. , II działanie do 18 czerwca 2013r.

6. Usługa plakatowania na terenie Miasta Piechowice na 2 działania po 200 szt. plakatów.
Termin składania ofert: 26 kwietnia 2013 r. (piątek)
Termin wykonania usługi: I działanie do 17 maja 2013r. , II działanie do 28 czerwca 2013r.

7. Wykonanie 2 szt banerów (wraz z projektem na podstawie materiałów przekazanych przez Zamawiającego) – 1 szt. o szer. ok. 2,4m , dł. ok. 4,9 m  oraz 1 szt. o szer. ok. 0,7 m, dł. ok. 6,65 m– oczkowany góra-dół, jednostronny, pełen kolor, wysoka rozdzielczość, gramatura powyżej 500 gram.
Termin składania ofert: 26 kwietnia 2013 r. (piątek)
Termin wykonania usługi: 17 maja 2013r.

8. Wykonanie murala- Tematyka murala nawiązywać musi do tradycji szklarskich pogranicza. Zostanie on wykonany na ścianie frontowej Piechowickiego Ośrodka Kultury  ( pow. ok. 137 mkw.) i będzie stałym elementem promocji projektu i tradycji kulturowych pogranicza. Oferta powinna zawierać łączny koszt obejmujący cenę: wykonania murala, zakupu farb i materiałów niezbędnych do realizacji zadania oraz przygotowanie projektu graficznego. Na etapie składania oferty nie jest wymagane dołączenie projektu graficznego. Wybrany Oferent jest zobowiązany do przedłożenia projektu graficznego Zleceniodawcy w celu jego akceptacji w terminie 7 dni po otrzymaniu zlecenia na wykonanie murala.
Termin składania ofert: 06 maja 2013 r. (poniedziałek)
Termin wykonania usługi: 22-27 maja 2013r.

 

Oferty należy składać: osobiście do Piechowickiego Ośrodka Kultury, ul. Żymierskiego 53, 58-573 Piechowice lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Dodatkowe informacje pod nr tel. 75 76 17 201. 

 

Zmieniony ( 17.04.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »Miasto w obiektywie
10.jpg

design by www.treephoto.pl