Zaproszenie do składania ofert nr 6a PDF Drukuj Email
Redaktor: POK   
28.05.2013.
Piechowicki Ośrodek Kultury zaprasza do składania oferty cenowej na potrzeby projektu „POTYCZKI ARTYSTYCZNE”,współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa dotyczącej następującego zadania:

1. Wykonanie murala- Tematyka murala nawiązywać musi do tradycji szklarskich pogranicza. Zostanie on wykonany na ścianie frontowej Piechowickiego Ośrodka Kultury ( pole murala zaznaczone jest na zdjęciu nr 1,czerwonymi wektorami. i wynosi ok. 137 mkw.) i będzie stałym elementem promocji projektu i tradycji kulturowych pogranicza. Oferta powinna zawierać łączny koszt realizacji zadania , w kwocie brutto, obejmujący cenę:

 

-wykonania murala,
-zakupu farb i materiałów niezbędnych do realizacji zadania ( w tym przygotowanie tła )
-wykonania  poprawek i uzupełnień do bazowego  projektu graficznego  przygotowanego przez Piechowicki Ośrodek Kultury ( zdjęcie nr 2)

Na etapie składania oferty wymagane jest dołączenie szczegółowej koncepcji wykonania  poprawek i uzupełnień do bazowego  projektu graficznego, natomiast wybrany Wykonawca jest zobowiązany do przedłożenia  ostatecznej wersji projektu graficznego Zleceniodawcy w celu jego akceptacji w terminie 7 dni od dnia  otrzymaniu zlecenia na wykonanie murala.

Termin składania ofert: 06 czerwca  2013 r. (poniedziałek)
Termin wykonania usługi: 26 czerwca – 01 lipca  2013r.

Image
ZDJĘCIE nr 1
 

Image
Zdjęcie nr 2- projekt bazowy
 

 OPIS PROJEKTU BAZOWEGO I KONCEPCJA WYKONANIA MURALA:
1.Na części ściany oznaczonej jako A  proponujemy tło w kolorze piaskowo – kremowym ( tak jak widoczny na zdjęciu nr 1  kolor obramowania okien na parterze budynku ) na którym umieszczone zostaną  obrazy bardzo kolorowych wyrobów ze szkła produkowanych w hucie JULIA  - mini wystawa dla której półką  stanie się górny gzyms ściany.

2.Części ściany oznaczonej jako B ma być jednym dużym obrazem grafiki ( wykonanej w kolorze sepii )  która przedstawia pracę w hucie  na przełomie XVIII/ XIX w ( jak na zdjęciu nr 3  ). W ten historyczny obraz  wkroczą  2-3 elementy barwnej współczesności w postaci spadających ,(rozbijających się o podłoże ) bardzo barwnych, szkieł współczesnych.

Image
ZDJĘCIE nr 3
 

Oferty należy składać: osobiście do Piechowickiego Ośrodka Kultury, ul. Żymierskiego 53, 58-573 Piechowice lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Dodatkowe informacje pod nr tel. 75 76 17 201. 

 

Zmieniony ( 29.05.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »Miasto w obiektywie
40.jpg

design by www.treephoto.pl