Polska Biega PDF Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
29.04.2015.

ImageWeekend Polska Biega to społeczna akcja, która trwa nieprzerwanie od 2006 roku. Główny cel - zachęcić do biegania i pokazać, że biegać może każdy! W tym roku, w myśl hasła "Polska JUŻ biega!" chcemy pokazać, jak przez ostatnią dekadę zmieniła się biegowa Polska. Teraz ruszamy z konkursem, w którym nagrodzimy najciekawsze historie, w których opowiadacie o swoich przemianach!
W tym roku chcemy pokazać jak wygląda bieganie w Polsce obecnie i porównać z tym, jak było 10, 8, 5 czy 3 lata temu. Chcemy świętować fakt, że Polacy to rozbiegany naród i z Waszą pomocą pokazać biegowe przemiany, przedstawić historie opisujące jak bieganie zmienia życie, a może nawet otoczenie. Zachęcamy do dzielenia się z nami swoimi historiami.
Wysyłajcie nam swoje zdjęcia i teksty na adres: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć z dopiskiem „Polska JUŻ Biega”. Będziemy je publikować na serwisie PolskaBiega.pl oraz pod TYM wydarzeniem. Pokażcie jak bieganie zmieniło Wasze życie!
Do rozdania mamy 10 nagród marki Etixx: 7,5-kilogramowy zapas napoju izotonicznego oraz bidon.
Więcej informacji o konkursie »

W Piechowicach ogólnopolska akcja odbędzie się 13 czerwca 2015 r., w związku przypadającymi w tym okresie innymi wydarzeniami (sprostowanie do Informatora kwietniowego – str 6).

W sobotę 13 czerwca, na terenie Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Piechowicach odbędzie się XI Edycja ogólnopolskiej akcji „Polska Biega”, pod patronatem Burmistrza Miasta Piechowice Pana Witolda Rudolfa. Celem akcji jest zmobilizowanie w jednym dniu jak największej ilości miłośników biegania do tego by wspólnie pokonywali wyznaczone trasy. Biegi zorganizowane zostaną w kategorii: przedszkolaki, klasy I – II, klasy III – IV, klasy V – VI, gimnazjum, liceum, open kobiety, open mężczyźni, rodzina i osoby niepełnosprawne na dystansach: 100 m, 150 m, 300 m, 500 m, 800 m, 1500 m, 3000 m.
Organizator zapewnia zabezpieczanie medyczne. Przewidziane są także dodatkowe atrakcje, dyplomy dla każdego uczestnika i nagrody dla zwycięzców oraz napoje i posiłek.


Mapa biegów w Polsce:
http://rejestracja.polskabiega.sport.pl/strona.php?p=171

Zmieniony ( 29.06.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
design by www.treephoto.pl