Wielki powrót Bike Adventure PDF Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
12.07.2013.

 Bike Adventure, etapowy wyścig MTB, firmowany przez ekipę Macieja Grabka, przez ostatnie kilka lat pozostawał w kolarskim niebycie. Tego lata powrócił na mapę imprez rowerowych i był to powrót w wielkim stylu.

Na miejsce imprezy wybrano Piechowice. Nie przypadkowo, bo Piechowice to miejsce sentymentalne  - to tu w 2001 roku rozegrano pierwszy Bike Maraton. Ale przede wszystkim Piechowice to miejsce idealne do uprawiania kolarstwa górskiego. Po kilku minutach jazdy mamy dostęp do niezliczonej ilości dróg rowerowych, szlaków i ścieżek Karkonoszy i Gór Izerskich.

Dodatkową, poza sportową, było połączenie Bike Adventure z obchodami Kryształowego Weekendu, corocznego święta związanego z tradycją szkła i kryształu w Piechowicach.
Tegoroczna edycja Bike Adventure zyskała sponsora tytularnego w postaci marki Ritchey, spod skrzydeł częstochowskiej grupy Pol – Sport a pełna nazwa imprezy brzmiała Ritchey Bike Adventure 2013. Organizacja imprezy dofinansowana została także z budżetu gminy Miejskiej Piechowice.
Ritchey Bike Adventure 2013 jako pierwsza „etapówka” w Polsce rozegrany został w dwóch wariantach: opcja PRO – liczyła 245km i była przeznaczona dla wytrawnych zawodników MTB, opcja FUN to 120 km ścigania o łagodniejszym profilu,  dla mniej zaawansowanych kolarzy.

zdjęcia z imprezy »

Czytaj
 
Atrakcyjny początek lipca w Piechowicach PDF Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
27.06.2013.

 Informujemy, iż na mapie imprez rowerowych w 2013 roku pojawił się Bike Adventure, 4 etapowy wyścig MTB w Sudetach Zachodnich. Zawody rozegrane zostaną w dniach 4 – 7  lipca a bazą imprezy będą Piechowice.
Na zawodników czekają dwie opcje ścigania:
 PRO  - to prawdziwe górskie wyzwanie, trasy na najwyższym poziomie czystego MTB, bezkompromisowe podjazdy i techniczne zjazdy. Łączna długość czterodniowego ścigania to ponad 240 km i 7 900 m różnicy wzniesień.
FUN – to wyzwanie i rowerowa przygoda dla wszystkich miłośników rowerów górskich. Trasy wymagające ale do przejechania przez każdego z odrobiną kondycji bez większych trudności technicznych. Łączna długość całego wyścig w wersji FUN to 120 km i 3000 m różnicy poziomów do pokonania.

etapy wyścigu »

program wyścigu »

Zmieniony ( 02.07.2013. )
Czytaj
 
Udany Dzień Młodego Piłkarza PDF Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
14.06.2013.

 Ponad 60 najmłodszych adeptów piłki nożnej rywalizowało w Dniu młodego piłkarza, który odbył się w niedzielę na orliku w Piechowicach. Bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy Chojnika Jelenia Góra, więcej na NJ24.pl »

 

 
Dzień Młodego Piłkarza PDF Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
07.06.2013.

 
V MEMORIAŁ ŁUKASZA SEMERIAKA PDF Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
06.06.2013.

 W bardzo trudnych warunkach blisko 70 młodych biathlonistów z Jeleniej Góry, Szklarskiej Poręby, Sosnówki i Piechowic walczyło w zawodach biathlonu letniego. Klasyfikację przeprowadzono w 12 kategoriach wiekowych. W punktacji łącznej gimnazjum zwyciężył MKS Karkonosze  natomiast wśród szkół podstawowych UKS Krokus przy SP1 w Piechowicach. Dekoracje uświetniła obecność taty Łukasza Semeriaka pana Jerzego oraz  siostry Łukasza – Karoliny, którzy  wraz z Burmistrzem Witoldem Rudolfem oraz panią Dyrektor SP1 Marzeną Sąsiada dokonali dekoracji najlepszych. Zdjęcia z zawodów dostępne na stronie ukskrokus.pl tam również link do wyników.
Dziękuję wszystkim za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu imprezy.

Do zobaczenia za rok na VI memoriale Łukasza Semeriaka

Ze sportowym pozdrowieniem Ewelina Jedziniak.

Impreza współfinansowana
przez Urząd Miasta Piechowice.

Zmieniony ( 06.06.2013. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 28 - 36 z 276
design by www.treephoto.pl