Bałtyk-Karkonosze Tour PDF Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
06.05.2015.

 

Zmieniony ( 29.06.2015. )
Czytaj
 
Polska Biega PDF Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
29.04.2015.

ImageWeekend Polska Biega to społeczna akcja, która trwa nieprzerwanie od 2006 roku. Główny cel - zachęcić do biegania i pokazać, że biegać może każdy! W tym roku, w myśl hasła "Polska JUŻ biega!" chcemy pokazać, jak przez ostatnią dekadę zmieniła się biegowa Polska. Teraz ruszamy z konkursem, w którym nagrodzimy najciekawsze historie, w których opowiadacie o swoich przemianach!
W tym roku chcemy pokazać jak wygląda bieganie w Polsce obecnie i porównać z tym, jak było 10, 8, 5 czy 3 lata temu. Chcemy świętować fakt, że Polacy to rozbiegany naród i z Waszą pomocą pokazać biegowe przemiany, przedstawić historie opisujące jak bieganie zmienia życie, a może nawet otoczenie. Zachęcamy do dzielenia się z nami swoimi historiami.
Wysyłajcie nam swoje zdjęcia i teksty na adres: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć z dopiskiem „Polska JUŻ Biega”. Będziemy je publikować na serwisie PolskaBiega.pl oraz pod TYM wydarzeniem. Pokażcie jak bieganie zmieniło Wasze życie!
Do rozdania mamy 10 nagród marki Etixx: 7,5-kilogramowy zapas napoju izotonicznego oraz bidon.
Więcej informacji o konkursie »

W Piechowicach ogólnopolska akcja odbędzie się 13 czerwca 2015 r., w związku przypadającymi w tym okresie innymi wydarzeniami (sprostowanie do Informatora kwietniowego – str 6).

Zmieniony ( 29.06.2015. )
Czytaj
 
Mistrzostwa Dolnego Śląska w narciarstwie biegowym PDF Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
23.02.2015.
 Podczas Mistrzostw Dolnego Śląska w narciarstwie biegowym – Jakuszyce 15-19.02.2014 r. - wspaniały sukces odnieśli zawodnicy UKS „Krokus”. Reprezentując Szkołę Podstawową nr 1 w Piechowicach. Nasi zawodnicy uplasowali się na czołowych miejscach w rywalizacji indywidualnej. Wśród  najlepszych zawodników naszego województwa znaleźli się:
w kategorii klas IV i młodszych (2004 i młodsi):
1) Szymon JEDZINIAK – I miejsce – MISTRZ DOLNEGO ŚLĄSKA!
2) Daniel Wylegała – 13 miejsce
3) Jedziniak Jakub - 22 miejsce
w kategorii klas V-VI (2003-2002):
1) Konrad BADACZ – I miejsce – Złoty medal
2) Adrian JOŚKO – II miejsce -  VICEMISTRZ DOLNEGO ŚLĄSKA!
3) Maciej KOJRO – III miejsce – Brązowy medal !
4) Oskar KŁYSZYŃSKI (reprezentant klubu MKS Karkonosze) – 5 miejsce
5) Piotr Zając – 8 miejsce
6) Wołangiewicz Marcel – 21 miejsce
Czytaj
 
Lechia Piechowice wygrywa w turnieju PDF Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
15.01.2015.
 Duży sukces odnieśli najmłodsi piłkarze Lechii Piechowice odnosząc zwycięstwo w dwóch kategoriach wiekowych Skrzatów i Żaków w turnieju halowym w Jeleniej Górze.
W kategorii Skrzatów chłopcy pokonali w rozgrywkach grupowych KKS Jelenia Góra, Karkonosze Jelenia Góra oraz MOKSiAL Szklarska Poręba. W finale nasi mali piłkarze pokonali Lotnik Jeżów Sudecki.
W kategorii Żaków Lechia Piechowice pokonała w grupie kolejno: Orlik Jelenia Góra, UKS Stara Kamienica, KKS Jelenia Góra oraz AP Duda Wrocław. W finale chłopcy pokonali również zespół z Jeżowa Sudeckiego.
Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale.
Składy drużyn:
Skrzaty: Oliwier Cierpiał, Adam Rosik, Kamil Najczuk, Damian Filiczkowski, Artur Bumażnik, Oskar Soliło, Antoś Krystowski, Tomasz Jabłoński.
Skrzaty:  Krystian Piwowarek, Dawid Głowala, Maciej Drzymkowski, Kamil Ślaz, Radosław Kania, Marcel Drabowicz, Olek Lewiński, Oskar Soliło.
Zmieniony ( 15.01.2015. )
Czytaj
 
Turniej tenisa stołowego PDF Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
23.10.2014.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 276
design by www.treephoto.pl