Zaproszenie do składania ofert nr 5 PDF Drukuj Email
Redaktor: POK   
30.04.2014.

 

 

Piechowicki Ośrodek Kultury zaprasza do składania oferty cenowej na potrzeby projektu „MUZYKA BEZ GRANIC”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska 2007 -2013, dotyczącej następujących zadań:

 

1. Wykonanie usługi konferansjera, który poprowadzi dwudniowe święto muzyki i tańca zgodnie z zaplanowanym harmonogramem działań. Konferansjer odpowiedzialny będzie za prowadzenie uroczystego otwarcia projektu oraz zapowiedzi każdego działania artystycznego i promocję projektu. Przez całą imprezę będzie zapowiadać i przedstawiać przybyłych gości i artystów, uzupełniając poszczególne występy odpowiednim komentarzem i informacjami o wykonawcach. Dlatego oferta cenowa powinna obejmować także przygotowanie materiałów na temat wykonawców i projektu, które zostaną wykorzystane podczas świadczenia usługi oraz przyjazd na miejsce realizacji imprezy.

Termin składania ofert: do 4 czerwca 2014r. (środa)
Termin wykonania usługi: 04 lipca 2014r. (piątek)  w godz. 16.00-23.00
            05 lipca 2014r. ( sobota) w godz. 13.00-22.00


2. Wykonanie amatorskiego koncertu perkusyjnego,
który będzie integralną częścią koncertu finałowego warsztatów muzycznych.  Koncert na współczesnych instrumentach perkusyjnych będzie stanowił rozwinięcie Rytmów Afryki. Przewidujemy, że pierwszą część koncertu finałowego wykonują uczestnicy i instruktorzy warsztatów na bębnach typu djembe, w trakcie tej  części amatorski zespół perkusyjny włącza się do gry na zasadzie zabawy z rytmem. Po wykonaniu wspólnej części koncertu Rytmy Afryki zespół perkusyjny kończy samodzielnie koncert finałowy współczesną muzyką. W tym celu oferent na wykonanie niniejszego zadania musi być w kontakcie z instruktorami warsztatów (kontakt zostanie przekazany przez POK oferentowi, który złoży najlepsza ofertę). Koncert odbędzie się w plenerze tj. Piechowice centrum, park przy sklepie Eco. Organizator zapewnia nagłośnienie i oświetlenie.

Uwaga dodatkowa: przez słowo „amatorski” należy rozumieć, że oferent nie osiąga powyżej 50 %  dochodów własnych z działalności muzycznej.
Termin składania ofert: do 4 czerwca 2014r. (środa)
Termin wykonania usługi: 04 lipca 2014r.  w godz. 17.30-19.00  
 


3.  Wykonanie usługi  muzycznego lidera korowodu przez muzyka- amatora, prowadzącego korowód uliczny na terenie miasta Piechowice  w którym wezmą udział uczestnicy warsztatów bębniarskich i goście z PL i CZ biorących udział w dwudniowym święcie muzyki i tańca. Muzyczny lider korowodu jest zobowiązany iść na czele korowodu wygrywając rytm marszowy na instrumencie dętym lub perkusyjnym (np. trąbka, werbel). Mile widziany galowy lub uroczysty strój  adekwatny do sytuacji.

Uwaga dodatkowa: przez słowo „amator” należy rozumieć, że oferent nie osiąga powyżej 50 %  dochodów własnych z działalności muzycznej.
Termin składania ofert: do 4 czerwca 2014r. (środa)
Termin wykonania usługi: 04 lipca 2014r. w godz. 16.00-17.30


4. Wykonanie amatorskiego koncertu skrzypcowego  w repertuarze współczesnym podczas działania Muzyczna Noc (preferowany duet lub trio).  Koncert odbędzie się na terenie huty Julia w Piechowicach przy piecu hutniczym. Czas trwania koncertu ok. 1h lub 2 edycje x 30 minut. Organizator zapewnia nagłośnienie i oświetlenie.

Uwaga dodatkowa: przez słowo „amatorski” należy rozumieć, że oferent nie osiąga powyżej 50 %  dochodów własnych z działalności muzycznej.
Termin składania ofert: do 4 czerwca 2014r. (środa)
Termin wykonania usługi: 04 lipca 2014r.  w godz. 19.00-20.00


5. Wykonanie amatorskiego koncertu gitarowego
pn. „Spotkanie z balladą” podczas działania Muzyczna Noc  (preferowany duet lub trio). Oczekujemy, że oferent wykona podczas koncertu znane utwory polskie typu ballady, np. utwory Czerwonych Gitar. Koncert odbędzie się w plenerze, tj. Piechowice- centrum, park przy sklepie Eco. Czas trwania koncertu ok. 2h ( 2x 60 minut). Organizator zapewnia nagłośnienie i oświetlenie.

Uwaga dodatkowa: przez słowo „amatorski” należy rozumieć, że oferent nie osiąga powyżej 50 %  dochodów własnych z działalności muzycznej.
Termin składania ofert: do 4 czerwca 2014r. (środa)
Termin wykonania usługi: 04 lipca 2014r. w godz. 20.00-21.00 i 22.00-23.00

Oferty należy składać: osobiście,listownie do Piechowickiego Ośrodka Kultury,ul. Żymierskiego 53; 58-573 Piechowice lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć Jednocześnie prosimy o składanie ofert na obowiązującym formularzu ofertowym, który można pobrać ze strony www.piechowice.pl (na stronie głównej w zakładce PROJEKTY kliknąć na „ Muzyka bez granic” i kliknąć poniżej  na FORMULARZ OFERTOWY) lub pobrać osobiście w Piechowickim Ośrodku Kultury, ul. Żymierskiego 53; 58-573 Piechowice. Dodatkowe informacje pod nr tel. : 75 76 17 201

 

Zmieniony ( 30.04.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

design by www.treephoto.pl