ZAPROSZENIE NA KONSULTACJE SPOŁECZNE PDF Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
05.10.2015.

ImageZAPROSZENIE NA KONSULTACJE SPOŁECZNE
w dniu 15 października 2015 roku
Zapraszam Mieszkańców Piastowa i Pakoszowa na konsultacje społeczne w sprawie zmiany obszaru i nazwy Osiedla Piastów w sposób zaproponowany przez grupę mieszkańców.

        Z poważaniem          

         (-) Witold Rudolf           
Burmistrz Miasta Piechowice

Szanowni Mieszkańcy Piastowa i Pakoszowa,
w związku ze złożeniem przez grupę inicjatywną mieszkańców wniosku o zmianę granic jednostki pomocniczej Osiedla Piastów, w ten sposób by do istniejącej jednostki pomocniczej Osiedle Piastów włączyć nieobjęty jej granicami: ulicę Pakoszowską od numeru 1 do numeru 26, Siewną, Rolną, Polną, Koperkową, Zamkową i Jeleniogórską numery: 2, 4, 4A, 5 bez zmian w pozostałych granicach jednostki pomocniczej, tak aby osiedle po zmianie jego granic obejmowało całość terenów dawnej wsi Piastów  i Pakoszów oraz nadaniu jednostce pomocniczej w tak zmienionej granicy nazwy Osiedle Piastów-Pakoszów, zwracam się z prośbą o wyrażenie swojej opinii w powyższej sprawie.

Zapraszam na konsultacje społeczne w sprawie zmiany obszaru i nazwy Osiedla Piastów w sposób zaproponowany przez grupę mieszkańców.

Konsultacje społeczne odbędą się 15 października 2015 roku do godz.17.00 do godz. 20.00 w sali budynku Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu położonym w Piechowicach przy ulicy Jeleniogórskiej 4.

Konsultacje będą przeprowadzone w formie karty konsultacyjnej. Uprawnionymi mieszkańcami są osoby posiadające najpóźniej w dniu 15 października 2015 roku, tj. w dniu przeprowadzenia konsultacji, czynne prawo wyborcze do Rady Miasta i których miejsce zamieszkania znajduje się na obszarze objętym konsultacjami. Prosimy o zabranie ze sobą dowodów tożsamości.
Liczę na Państwa głos w tej jakże ważnej sprawie.

Z poważaniem          

(-) Witold Rudolf           
Burmistrz Miasta Piechowice

 

Zmieniony ( 07.10.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »Miasto w obiektywie
foto27.jpg

design by www.treephoto.pl