Stowarzyszenie Piechowice w likwidacji PDF Drukuj Email
Redaktor: Promocja   
14.04.2016.
Logo klubu logicznego
 
Stowarzyszenie Piechowice podaje do publicznej wiadomości, że w roku bieżącym będzie kończyło swoją działalność w obecnej formie.
 

 

Powodem tej decyzji jest wyjście z organizacji w zasadzie wszystkich osób, które ją założyły, a były  zainteresowane ekologią, demokracją lokalną i integracją społeczną. Obecnie w Stowarzyszeniu funkcjonuje tylko Klub Logiczny zajmujący się uprawianiem sportów umysłowych więc uznaliśmy, że istnienie organizacji w obecnej formie jest pozbawione sensu.

Po złożeniu odpowiednich dokumentów w Krajowym Rejestrze Sądowym z dniem 29 lutego 2016 r. otrzymaliśmy wpis o otwarciu likwidacji Stowarzyszenia Piechowice oraz o zmianie reprezentacji organizacji, którą obecnie zamiast Zarządu będzie jednoosobowo likwidator Lech Rębisz (pełniący dotychczas funkcję prezesa Stowarzyszenia).

Wyjaśniamy też wszystkim zainteresowanym i dziwnie zaniepokojonym podmiotom, że zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem, na zamknięcie wszelkich działań organizacji mamy rok i w tym czasie wykonamy jeszcze wszystkie zaplanowane na ten rok przedsięwzięcia. Pod koniec roku ponownie zostanie zwołane Walne Zebranie Stowarzyszenia Piechowice, które po stwierdzeniu prawidłowego zamknięcia i rozliczenia wszelkich zadań, będzie mogła podjąć uchawłę o zlikwidowaniu organizacji i zwróceniu się do KRS-u o wykreślenie jej z rejestru organizacji pozarządowych.

Natomiast sympatyków sportów umysłowych informujemy, że tą mocno rozwiniętą przez nas dziedzinę, przejmie płynnie - tworzony w tym okresie Klub Logiczny, który będzie miał charakter klubu sportowego.

Prezes Stowarzyszenia Piechowice
obecnie likwidator organizacji
Lech Rębisz

Zmieniony ( 14.04.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »Miasto w obiektywie
40.jpg

design by www.treephoto.pl